10 Aralık 2010 Cuma

Yağma Kar,Yağma!


37+6 hft


39.haftanın eşiğindeyim.."Gebeliğinizi bu haftaya kadar getirdiğiniz için büyük bir takdiri hak ediyorsunuz" diyor Dr.Kağan Kocatepe sitesinde :)

Sanki benim çabamla geldik bu haftaya :) Kızım 38+2 de doğmuştu..O zaman takdiri haketmemişim demek ki..

Dün kontrolüm vardı..Şükürler olsun, pozitif bir kontrol oldu..Nst'yi yine 1 adet sancıyla atlattım..Suyumuz da yeterli bulundu..Oğlumun minik kalbi de, güzel güzel atıverdi..Velhasılı kelam, yola devam..

Hafta içinde bir aksilik olmazsa, cumartesiye aldım kontrol randevumu..

Güya yürüyüşe başladım..Ertesi günü kızım hastalandı eve tıkıldık yine..Dahası, bu mevsimde bahar gibi olan hava yerini kış kıyamete bıraktı..Anlayacağınız, yürüme etkinliğim başlamadan sonra erdi..Evin içinde gidip gelmelerimle idare edeceğim artık..

Ben de, kendimi hurmaya vurdum..gidip gelip yiyorum,zaten çok severim..Bir de, faydası olur umuduyla sımsıkı sarıldım mübarek meyveye :)

Bu arada, hava ciddi ciddi soğudu..Tam doğuracağım, kar geldi resmen..Pazar günü kar yağacakmış..Hay Allahım ya! Ya sancım tutar, birşey olur da, yolları kar kapladı diye, yollarda kalırsam..Hastaneye yetişemezsem..Durdu durdu son haftamı buldu kar da..Ne diyim..Hayırlısı artık..Allah yardımcımız olsun..

Şahane

3 yorum:

Bir Terazi Kizi... dedi ki...

Sahane ben dogum yaptim evet,ama sezeryanle! Aksam üstü eve döndük,iyiyiz cok sükür ama ben hala düzelemedim,cok zor ameliyat sonrasi,hickimseye tavsiye etmem,görüsmek dilegiyle canim,cok tatli bir bebek ama cok emiyor!Sanirim bu sefer süt yetiostiremicem,ikisinide bosaltiyo!Öptüm,senide Allah sag salim normal dogumla kurtarsin dilerim Allahtan,sevgiler.

şahane dedi ki...

hayırlı olsunnnn!
çok şükür sağ salim kavuştun bebeğine.darısı başımıza..
emsin emsin,emdikçe artar sütün zaten.Allah analı babalı büyütsün..
hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum..
ay sıra bendeeeeeee!!!

firdevs dedi ki...

demek dogurmadin :)

heyecanla bekliyorum :))

Related Posts with Thumbnails